установка гбо
встановлення гбо
гбо на авто львів
гбо у львові ціна

Про нас

"TimeGas Service" молода команда, яка динамічно розвивається на ринку ГБО, і надає широкий спектр товарів і послуг у сфері газобалонного обладнання. Професіоналізм і кваліфікація нашого персоналу, а також укомплектованість обладнання підтвердженні сертифікатами гарантії та якості.

Основні напрямки діяльності:

-встановлення та налаштування ГБО

-монтаж і обслуговування сучасних систем ГБО

-а також надамо консультацію з питань,які у вас виникли

Головним принципом роботи нашої компанії є максимально якісне задоволення потреб наших клієнтів, що включає в себе:

-гнучку систему знижок;

-гарантійне та сервісне обслуговування;

-обслуговування корпоративних клієнтів;

- і зручну форму оплати для клієнта.

TimeGas займається встановленням і налаштуванням газобалонного обладнання. Ми використовуєм найсучасніші системи ГБО визнаних світових виробників: Zenit PRO,Compact,KME Gold, Silver, HANA , LOVATO, AC (STAG), Landi Renzo, BRC, Bigas, Tomasetto, Autogas Italia, Valtec, Rail, AEB (Італія), Atiker (Туреччина ), Milmet, Lecho, Rybacki, Certools, GMS Europe B.V. (Flash Lube), ELPIGAS SP (Польща). Встановлюєм газобалонне обладнання на автомобілі будь-якої складності, як на інжекторні, так і на карбюраторні двигуни, на автомобілі як вітчизняного, так і іноземного виробництва.

Встановлення та регулювання ГБО здійснюють кваліфіковані спеціалісти. А також у нас ви отримаєте увесь необхідний комплект документів для зміни техпаспорта в МРЕВ. Консультуємо протягом усієї процедури реєстрації та подальшої експлуатації обладнання. Окрім того, здійснюємо технічну підтримку при поломці автомобіля.

Головним стратегічним завданням компанії є популяризація газового обладнання.

Адже ГАЗ - це реальна економія кожен день;

ГАЗ - це турбота про себе і ближніх шляхом зниження викидів Вашим автомобілем в навколишнє середовище СО, СН в 1,5-2 рази.

Наше кредо: КОЖЕН КЛІЄНТ ДЛЯ НАС VIP - КЛІЄНТ ! ! !
^