Главная > Новини > Космічні цінина бензин та дизель? Альтернатива-це ГБО

Космічні цінина бензин та дизель? Альтернатива-це ГБО


17-01-2018, 14:27. Разместил: Tania
На сьогоднішній день, у зв'язку з безперервним зростанням цін на традиційні види палива, такі як бензин та дизель, спостерігається серйозне збільшення попиту на переобладнання автомобілів на альтернативне паливо. Найбільш популярним видом такого палива сьогодні є газ, що дозволяє знизити витрати на заправку автомобіля до 60%.

Наша компанія Time Gas, маючи великий досвід установки і обслуговування автомобільного газобалонного обладнання, забезпечує якісним сервісом більшу частину автомобілів з встановленим ГБО у Львові та області.

В наші дні рівень якості та виконання газобалонного обладнання досяг рівня, при якому експлуатація автомобіля на газу не має суттєвих відмінностей від експлуатації звичайного автомобіля. Ви отримуєте чисту економію, не відчуваючи будь-яких незручностей і навіть збільшуючи ресурс роботи двигуна за рахунок властивостей газового палива.

Вибираючи фахівців, яким Ви будете готові довірити свій автомобіль, варто звернути увагу на рівень професіоналізму, підтвердженого великим досвідом установки ГБО на найширший спектр моделей автомобілів. Професіонали нашої компанії знайомі на практиці з усіма зустрічаються типами двигунів і особливостями кожного з них, що підкріплюється наданням безпрецедентною гарантії до 10 років без обмеження пробігу. Грамотний вибір - запорука Вашої економії і впевненості.скачать dle 10.3фильмы бесплатно
Вернуться назад