установка гбо
встановлення гбо
гбо на авто львів
гбо у львові ціна
» » Кілька порад по заправці автомобіля на ГБО - як правильно?
Інфо до новини
  • Переглядів: 870
  • Автор: Tania
  • Дата: 3-03-2015, 13:05
3-03-2015, 13:05

Кілька порад по заправці автомобіля на ГБО - як правильно?

Категорія: Новини

З особливостей: при високій температурі повітря заправка проходить кілька довше і складніше, оскільки в результаті нагрівання розширюється і обсяг газу всередині, утворюючи тим самим надлишковий тиск. Найбільш пікове навантаження припадає на кінець заправки. Для того, щоб в балон влізло більше газу, є не хитра для цього процедура, часом викликає подив і менш досвідчених водіїв. У цьому випадку досить розгойдувати автомобіль в поперечному напрямку для того, щоб стінки внутрішнього простору балона охолоджувалися газом, що неминуче призведе до падіння тиску в магістралі.

Не полінуйтеся перевірити заправний вентиль, який обов'язково повинен бути відкритим в момент заправки, в іншому випадку є ризик його пошкодження.

Категорично забороняється заправляти автомобіль при працюючому двигуні, оскільки паливна магістраль в такому положенні працює і є ризик різкого збільшення тиску в магістралі, а це, в свою чергу, може привести до пошкодження і виходу з ладу клапанів, редуктора та інших важливих вузлівскачать dle 10.3фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
^