установка гбо
встановлення гбо
гбо на авто львів
гбо у львові ціна
» » Переваги ГБО перед бензином
Інфо до новини
  • Переглядів: 427
  • Автор: Tania
  • Дата: 24-03-2015, 14:01
24-03-2015, 14:01

Переваги ГБО перед бензином

Категорія: Новини

Газ має більш високе октанове число (порядку 100 і навіть вище залежно від складу). Відповідно, практично неможливі детонаційні пошкодження двигуна.

Зменшується знос циліндро-поршневої групи. По-перше при пуску холодного двигуна не утвориться плівки з бензину, що змиває мастило. По друге, газ згоряє повільніше і тиск в циліндрах наростає не так швидко - в результаті ударні навантаження на деталі двигуна менше.

Завдяки кращому сумішоутворенню газу з повітрям, (у порівнянні з бензином) і тому, що газова суміш рівномірніше розподіляється по циліндру - покращується ХХ двигуна, двигун працює м'якше й тихіше. Крім того, після пуску холодного двигуна на газі можна їхати практично відразу, не потрібно тривалого прогріву як на бензині.

Газ не розріджує моторне масло, тому масло можна міняти рідше, ніж при експлуатації на бензині.

Практично не утворюється нагару.

Газ у порівнянні з бензином значно чистіше, тому в карбюратор не влучає бруд.

У порівнянні з бензином, у газу є один недолік: менша теплота згоряння. Тому при роботі на газі потужність двигуна менше приблизно на 5%. Іноді радять поставити трохи більш раннє запалювання. Однак, це спірне питання. По-перше, це доцільно робити тільки на автомобілях, що працюють на високооктановому бензині (95 і вище) - з тим, щоб не доводилося ставити запалювання пізніше щораз, коли треба їхати на бензині. По-друге, існує думка (у результаті проведених досліджень), що на високих оборотах при роботі на газі навпаки запалювання повинне бути трохи більш пізнім, ніж для бензину. Тому краще зберегти регулювання, рекомендовані для бензину.

Ще один недолік - місце в багажнику займає.

І останнє - на газі не можна заводиться в холодну (мінус 10 і нижче). В принципі, двигун заведеться, але це знижує термін служби діафрагми редуктора. Тому краще пускати на бензині, але вже при температурі двигуна близько 40 можна перемикатися на газ.скачать dle 10.3фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
^