установка гбо
встановлення гбо
гбо на авто львів
гбо у львові ціна
» » Як знизити витрату палива?
Інфо до новини
  • Переглядів: 555
  • Автор: Tania
  • Дата: 24-03-2015, 13:42
24-03-2015, 13:42

Як знизити витрату палива?

Категорія: Новини

Отже, при їзді на бензині у вас виникла підозра, що ваша машина занадто "ненажерлива". Перше, що потрібно зробити, це замінити повітряний фільтр і проконтролювати положення стрілки покажчика температури охолоджуючої рідини. Якщо стрілка перебуває нижче середини, ні про яку економію палива не може бути й мови, такі показання - вже привід для звернення до авторемонт, особливо це стосується бензинових двигунів з уприскуванням палива і дизельних двигунів.

Припустимо, ви проробили все, що запропоновано вище, але витрата палива автомобіля вас все одно не влаштовує. Тоді слід заміряти вміст окису вуглецю (СО) у вихлопних газах в режимі холостого ходу, при 2000 об / хв і при 3000 об / хв (приблизно). Це потрібно для того, щоб визначити, винуватий у перевитраті палива двигун чи ні. Рівень вмісту СО (CO при їзді на газу значно менше) в режимі холостого ходу повинен бути близько 0,1% (зазначено на табличці під капотом), а при оборотах - в два рази більше, ніж значення рівня СО на холостому ходу. Якщо це не так, то слід звернутися до фахівців, так як, судячи з усього, існують якісь проблеми з двигуном або його системами управління. Якщо ж рівень СО у нормі або менше норми, причину підвищеної витрати палива шукайте в іншому. Це можуть бути погано накачані колеса, підклинювання гальм, "дірка" у паливній системі, погана аеродинаміка і т.д. Якщо у вас машина з коробкою-автоматом, то запам'ятаєте, скільки обертів показує тахометр при швидкості 100 км / год, і з цією інформацією зверніться до фахівців, може бути, у вас не включається підвищена передача (O / D).

Тепер про те, як уникнути великої витрати палива на справному автомобілі.

1.Не купуйте важкий автомобіль. Відомо, що кожні 500 кг ваги вашої машини споживають приблизно 700 літрів бензину в рік (при нормі пробігу 20 тис. Км на рік). Це означає, що якщо ваш автомобіль важить 1000 кг, ви спалите за рік близько 1400 літрів палива, якщо він важить 1500 кг - 2100 літрів і т.д.
2.Регулярно обслуговуйте автомобіль. Справний, але розрегульований автомобіль витрачає палива на 10% більше (будь то газ або бензин).
3.Следить за тиском у колесах. Більше 2/3 автомобілістів їздять на колесах із заниженим тиском, у той час як відомо, що зниження тиску з 2,0 кг / см2 до 1,5 кг / см2 веде до збільшення витрати палива приблизно на 3%. Вимірювати величину тиску в колесах слід в холодному їхньому стані. Навіть після невеликого пробігу тиск у колесах підвищується.
4.Следіте за правильним регулюванням коліс ("розвал-сходження").
5.Не возите в машині зайвий вантаж. Кожні 50 кг вантажу викликають перевитрату палива приблизно на 2%.
6.Включенний кондиціонер збільшує витрату палива приблизно на 10%.
7.Откритие скла при швидкості автомобіля понад 50 км / год також призводять до підвищеної витрати палива. Величина перевитрати залежить від того, наскільки ці скла відкриті і яка швидкість автомобіля.
8.Каждое гальмування припускає наступний розгін, що, в свою чергу, викликає велику витрату палива. Якщо ви бачите, що через дві-три машини попереду запалилися "стопи" - заберіть ногу з педалі акселератора.
9.Не тримайте ногу на педалі гальма під час руху.
10.Не утримуйте автомобіль на схилі за допомогою педалей зчеплення й акселератора. Для цієї мети є ручне гальмо.
11.Лучше їхати повільно й плавно, ніж різко рушати і гальмувати. Особливо часто ця помилка помітна у водіїв в "пробках", де вони дотримуються принципу: "головне, нікого не пропустити вперед себе".
12.Полностью НЕ прогрівайте двигун вранці (відноситься до автомобілів на бензині). Як тільки стрілка покажчика температури зрушилася з місця, можна їхати. Але педаль газу при цьому треба натискати якнайменше, доти, поки двигун повністю не прогріється.
13.Правільно вибирайте передачу. На підвищеній передачі, якщо ви повністю утопите педаль газу, нормального розгону не вийде, а перевитрата - будь ласка. І як тільки розігналися, відразу ж виключайте підвищену передачу.
14.Не женіть. Для автомобілів 80-х років витрата палива при 110 км / год на 25% більше, ніж при 90 км / год.
15.При зупинці більш ніж на хвилину глушите двигун.
16.Чем різкіше ви натискаєте на педаль газу, тим більше у вас буде витрата палива.
17.Помніте! Будь-яке зниження потужності двигуна тут же велика витрата палива.
Ну і звичайно не забувайте про альтернативу ГБОскачать dle 10.3фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
^