установка гбо
встановлення гбо
гбо на авто львів
гбо у львові ціна
» » Найпопутярніші питання по ГБО,та відповіді на них
Інфо до новини
  • Переглядів: 6891
  • Автор: Tania
  • Дата: 5-03-2015, 13:18
5-03-2015, 13:18

Найпопутярніші питання по ГБО,та відповіді на них

Категорія: Новини

Як відрізнити витрата газу від витрати бензину?
В залежності від пори року, відсоткового співвідношення сумішей в газі, витрата газу може бути більше витрати бензину на 4 - 12%.

На який тиск розрахований газовий балон?
Газовий балон авто призначений для заповнення газів при температурі від -39 до +41 ° С. Максимальний робочий тиск у балоні стоставляет 1,6 МПа, мінімальний тиск при якому автомобіль здатний передвігатся стоставляет 0,2 МПа.

Скільки газу потрібно запрaвляти?
З точки зору безпеки балон повинен бути заправлений не більше ніж на 80% від його обсягу. Інший простір заповнить повітряна подушка.

Кому вигідно ставити ГБО?
Автомайстри стверджують, що ГБО варто встановлювати, якщо автомобіль проїжджає приблизно 1500-2000 км на місяць. Тільки в такому разі витрати на установку ГБО окупляться протягом року, а економія на пальному буде значною. Крім того, важливо врахувати, скільки газу споживає той чи інший автомобіль: в ідеалі витрати газу повин­ні перевищувати витрати бензину не більш ніж на 1-2 л/100 км, або на 10%.
Візьмемо для прикладу Daewoo Lanos. Пересуваючись містом, це авто витрачає близько дев’яти літрів на 100 кілометрів. Нескладно порахувати, що при щоденному кілометражі 100 кілометрів установка окупиться за сім місяців. А масивний позашляховик Infiniti Qx56 з витратою пального 24 літри на сто кілометрів з таким же кілометражем — приблизно за три місяці. Результати таких підрахунків уже давно повинні були спонукати автомобілістів переобладнати свій транспорт, але є й інший бік медалі. Отже, чому не варто переобладнувати автомобіль під газ?

Яка різниця між пропаном і метаном?
Існують два типи газового палива - пропан-бутанова суміш і метан. Пропан - це зріджений нафтовий газ (транспортується під тиском 10-15 атмосфер). Метан - це природний газ (у машині під тиском 200-250 атмосфер). Через таку різницю тиску для цих двох палив потрібні різні балони. Для пропану достатньо металевого балона з товщиною стінок 3-5 мм, а для метану потрібні набагато товстіші балони. А це обмежує використання метану в легкових автомобілях. Для метану потрібні міцні балони, здатні витримати такий тиск. Щоб полегшити масу балонів їх роблять металопластиковими.

Як виглядає комплект ГБО 4 покоління,та що в нього входить?
Найпопутярніші питання по ГБО,та відповіді на них

Необхідне обладнання:
-Резервуар або балон для зберігання газу в рідкому вигляді. З ємності в руховий відсік запускається постачання газоподібного палива.Авто на газу неможливе без установки балона. Зазвичай він монтується в передній частині багажника у легкових автомобілів і під запаскою у позашляховиків і деяких комерційних автомобілях.
-Мульти-клапан -Регулятор або редуктор-випарник (в дизельному відсіку), роль якого полягає у зміні газу з рідкого стану в газоподібний стан. З цією метою регулятор з’єднаний із системою охолодження двигуна. Гарячий рідкий холодоагент тече через регулятор, нагріває палива і викликає зміни його фізичного стану.
-Електромагнітний газовий клапан -являє собою пристрій, який дозволяє автоматично переривати потік скрапленого газу з резервуара в дизельний відсік. У вихідному положенні закрито. Він встановлюється для випадків небезпеки, коли можна вручну відновити рух бензину, якщо вийшла з ладу електрична система автомобіля.
-Заправний пристрій -зазвичай врізається в бампер автомобіля ззаду і призначається для заправки резервуара.
В карбюраторних двигунах електромагнітний бензиновий клапан, робота якого полягає в перекривання надходження бензину, коли двигун працює на газу.
-Перемикач -він встановлюється в салоні і служить для перемикання видів палива. Автомобілі після 1986 року випуску повинні бути оснащені процесом управління паливом.

На які можлива установка ГБО?
Майже на всі транспортні засоби на неетильованому бензині може бути здійснено встановлення газу з урахуванням обмеженого простору – великі седани, фургони, універсали, позашляховики.
Найкращими кандидатами для установки газу на автомобіль є ті транспортні засоби, які значно більше пересуваються на великі відстані, а також з високим рівнем споживання палива.

Скільки часу відбувається переобладнання?
Час установки газу на авто може змінюватись в залежності від ряду факторів, включаючи варіанти резервуара, його положення і т.д. Переобладнання авто на газ моделі седан в середньому займає 1-2 днів, позашляховик – від 2х-3хднів.

Якими бувають балони?
Балони бувають двох видів - циліндричні і тороїдальні. Циліндричні бувають різного діаметру і різної довжини. При наявності часу і грошей можна підібрати балон практично будь-якої ємності. Тороїдальні балони, як правило, невеликого обсягу і призначені для установки в нішу запасного колеса. Їх корисний об'єм, як правило, від 25 до 100 літрів.

Газ на турбо-двигун
Багато хто вважає, що ГБО можна ставити на турбовані двигуни. Це справді так, але тільки інжеторне ГБО. Використовуючи цей тип ГБО, зовсім не важливо, наскільки повітря проходить у двигун. ГБО власним тиском впорсне стільки газу, скільки потрібно.

Як часто міняти повітряний фільтр при їзді на газі?
Будь-яке ГБО більш чутливе до чистоти повітряного фільтра (у порівнянні з їздою на бензині). За цим рекомендують міняти повітряний фільтр трохи частіше, ніж при їзді на бензині. Ну наприклад не раз в 15000 км, а раз на 10000-12000 км. Якщо витрата газу Вашого автомобіля збільшився, то спробуйте подивитися на повітряний фільтр. Якщо є сумніви в його чистоті (наприклад по польових дорогах покаталися) то краще його відразу поміняти.

Що таке редуктор?
Найпопутярніші питання по ГБО,та відповіді на них

Редуктор - це обов'язкова складова частина ГБО. Річ у тім, що газ на заправці заправляється в балон під тиском в 10-15 атмосфер. Крім того, газ у балоні знаходиться не в пароподібному вигляді, а у зрідженому, тобто у вигляді рідини. Ця рідина під тиском надходить у редуктор (через ЦК). У редукторі тиск знижується з 10-15 атмосфер до атмосферного. Це дуже просте і примітивне пояснення. У кожній конкретній системі є свої тонкощі.

Що таке ГК?
Найпопутярніші питання по ГБО,та відповіді на них

ГК - це газовий клапан. Служить для перекриття подачі газу в газовий редуктор. Це - соленоїд, частина сполучена з елементом, що фільтрує. Встановлюється у під капотом автомашини.

Типи ГБО
Газове обладнання буває двох типів інжекторне і ежекторне. Відмінність у них принципова: в інжекторному обладнанні газ подається у двигун під тиском, а в ежекторному - газ «засмоктується» у двигун розрядженням (як бензин у карбюраторі).

Як газ впливає на клапани?
На це питання теж немає однозначної відповіді. Клапани працюють у більш теплонавантаженому режимі і тому їх ресурс повинен зменшуватися. Однак практика показує, що їзда на газі ніяк не впливає на стан клапанів. А точніше - на правильно налаштованому обладнанні.

Наскільки небезпечно використання газу як палива?
Зараз техніка, звичайно, просунулася вперед. Сучасне електронне ГБО має датчики витоку газу та загоряння, систему скидання тиску при аварії і систему пожежогасіння. У конструкції балонів застосовуються спеціальні шаруваті матеріали і ніздрюваті наповнювачі, що знижують небезпеку пошкодження балона. Зараз машини з ГБО нітрохи не небезпечніше бензинових.

Чи встановлюєте ви 5-6те покоління ГБО?
Ні, в Україні є поки тільки 2 сервіси які саймаються даним монтажем в Києві та Харкові, воно є значно дорощим 4го покоління і нічим не гіршескачать dle 10.3фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
^