установка гбо
встановлення гбо
гбо на авто львів
гбо у львові ціна
» Різниця поколінь
Інфо до новини
  • Переглядів: 538
  • Автор: Tania
  • Дата: 16-02-2016, 20:10
16-02-2016, 20:10

Різниця поколінь

Категорія: ---

Перша і найважливіша особливість ГБО 5-го покоління – це те, що воно працює з газом в рідкому (стислому) стані, а не в пароподібному, як у випадку з 4-м поколінням. Четвертому поколінню ГБО необхідний добре прогрітий редуктор і теплий газ. У 5-му поколінні ГБО немає редуктора, значить, не потрібен обігрів і немає необхідності вносити зміни в систему охолодження двигуна.

У газобалонному обладнанні 5-го покоління використовуються швидкі форсунки, які можуть обробляти імпульси від 0,6 мс, на відміну від форсунок 4-го покоління, з мінімальним часом відкриття від 2.5 мс. Швидкість спрацьовування форсунок впливає на правильну подачу і згорання паливної суміші.

Газобалонне обладнання 5-го покоління відомо давно, але особливо популярним не стало, навіть незважаючи на заяви про збільшення продуктивності мотора. Вартість ГБО-5 приблизно в два рази вище вартості ГБО-4. До того ж, ГБО 5-го покоління дуже вимогливе до якості газу через те, що газ надходить у циліндри в рідкій фазі.

Якість газу в Україні залишає бажати кращого, оскільки споживчі стандарти не регламентовані, і ми заправляємося побутовим, а не спеціальним автомобільним газом. Шосте, сьоме і будь-яке інше покоління вище п'ятого – чистої води маркетинг, не приносить покупцеві ніякої вигоди.

"У мене на двох машинах стояли установки четвертого покоління, а на Камрі вирішив поставити п'яте – установники обіцяли на 10% більшу прийомистість мотора. Після обкатки в 500 км я надбавки не відчув, заїхав на стенд – показники ледве дотягли до 2%. Зате за ціною мало не в два рази дорожче обійшлося. Друзям не раджу ставити п'яте покоління, на четвертому хоч і втрачаєш в потужності тих же пару відсотків, але вони непомітні, зате немає марної переплати", – говорить Антон Кулик з Києва.

Установка ГБО 4-го покоління на стандартний 4-циліндровий двигун з налаштуванням всіх електронних параметрів здійснюється за день-два. Як правило, у вартість установки, крім елементів системи входить комплект документів для реєстрації газобалонного обладнання в МРЕО (ДАІ).

Сьогодні установку ГБО 4-го покоління пропонує більшість офіційних дилерських СТО, численні спеціалізовані техцентри і навіть звичайні гаражні майстра. Переконайтеся, що у установника є сертифікат, що підтверджує проходження навчання для роботи з даним типом обладнання. Такий сертифікат має бути виписаний саме на установника – працівника, який безпосередньо проводить роботу. Тільки в цьому випадку можна розраховувати на якісно виконану установку, а обладнання прослужить довго. На установку (роботу) і ГБО повинна поширюватися гарантія.скачать dle 10.3фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
^