установка гбо
встановлення гбо
гбо на авто львів
гбо у львові ціна
» Запаска vs ГБО - куди заховати
Інфо до новини
  • Переглядів: 2737
  • Автор: Tania
  • Дата: 30-09-2015, 15:26
30-09-2015, 15:26

Запаска vs ГБО - куди заховати

Категорія: ---

1. Возити запасне колесо в чохлі, помістивши його в багажне відділення автомобіля. Елементарно, просто, швидко, але не зовсім зручно. Велика частина багажника тепер буде зайнята. Виникне ще одна ситуація - куди подіти інші необхідні вам речі, які зазвичай поміщалися в багажник.

2. Є можливість замінити запаску на докатку. Вона меншого розміру, встановлюється замість проколотого колеса, призначене для коротких дистанцій, наприклад доїхати до шиномонтажу. Максимально допустима швидкість не більше 80 км / ч. Так як колесо менш габаритне, багажник буде більш вільним. Однак не варто забувати, що докатка, все ж не повноцінне колесо. З ним погіршується керованість і збільшується гальмівний шлях. Рекомендації щодо управління з докаткой зазвичай дані в інструкції вашого автомобіля.

3. Ви можете зовсім відмовитися від запасного колеса на користь компресора або герметика для шин. Існують профілактичні та ремонтні види герметика. Перші використовуються ще до пробиття колеса, другі відповідно після. За допомогою цих пристосувань самостійно усуваєте прокол. Ставите автомобіль на домкрат, в колесо через вентиль накачуєте шинний герметик, прокручуєте його кілька разів і накачуєте компресором. Після чого впевнено прямуєте в сервіс, де відновлять прокол. Слідів герметика після ремонту не залишиться.скачать dle 10.3фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
^